Apie mus

Jau daugiau kaip 24 metus esame Jūsų patikimas partneris ir tiltas į naujoves, lanksčius, ekonomiškai efektyvius ir ergonomiškus sprendimus.
Įmonė priklauso Baltijos šalyse didžiausiai medicininės diagnostikos grupei DIAMEDICA. Veiklą vykdome Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.   
Nuolat ieškome, pristatome ir diegiame naujoves bei stengiamės būti vertingi savo partneriams. Ieškome originalių ir pažangių būdų tobulėti, kuriame sprendimus esamiems ir būsimiems poreikiams patenkinti. Savo asortimentą plečiame ir tobuliname atsižvelgdami į klientų poreikius.
Stengiamės  būti savo srities lyderiais nuolat besikeičiančioje aplinkoje, pirmieji žengti į naujas sritis ir įgyvendinti naujas galimybes.
Nustatome aiškius tikslus ir į juos sutelkiame visas savo pastangas, dėmesį ir energiją. Norime suprasti ir išspręsti klientams aktualias problemas. Mums rūpi pacientų bei visų sveikatos priežiūros profesionalų, su kuriais susiduriame savo veikloje, gerovė.
 

Pagrindinės veiklos sritys
Laboratorinė medicina;
Medicininė įranga, priemonės ir sprendimai;
Gyvybės mokslai, farmacija ir pramonė;
Ko siekiame?
Užtikrinti ilgalaikę vertę, kurią mūsų inovatyvios ir patikrintos technologijos bei sprendimai suteikia sveikatos priežiūros įstaigai ir pacientui.
Vertė - tai pirmiausia laikas, tikslumas ir patikimumas. Novatoriškų ir tradicinių sprendimų sintezė  įkūnija medicinos vertybes – laiką ir tikslumą, o pacientui  išsaugo sveikatą ir  gyvybę.
Tikime, kad ir toliau išliksime klientų bei partnerių pripažinta profesionalia įmone. Dėka savito ir unikalaus požiūrio į vykdomą veiklą, išlaikome poziciją tarp stipriausių ir vertingiausių šios srities įmonių.
Vertybės
Vertybės, kuriomis vadovaujamės, padeda užtikrinti, kad visuose mūsų priimamuose sprendimuose didžiausias dėmesys būtų skiriamas pacientams, klientams, kolegoms. Tai:
  • Sąžiningumas
  • Ilgalaikis bendradarbiavimas
  • Patikimos informacijos sklaida
  • Naujausių technologijų naudojimas ir pasiūla
  • Racionalūs, inovatyvūs ir patikimi sprendimai
  • Kokybiškas darbas
  • Šiuolaikiškumas
  • Savitarpio pagalba
Kokybė
Stengiamės dirbti sąžiningai ir laikytis aukščiausių kokybės, etikos ir atitikties standartų.
Įmonėje įdiegta kokybės vadybos sistema, sertifikuojama pagal tarptautinį LST EN ISO 9001:2015 standartą.
Sertifikavimo sritis:
medicinos, mokslo, industrijos produktų (įskaitant įrenginius ir programinę įrangą) pardavimas, instaliacija, techninė priežiūra, mokymai ir konsultacijos.
Galerija

Susisiekite
Neradote ieškomos informacijos? Parašykite mums
Kontaktai
Bendrieji kontaktai
Telefonas: +370 52790 080
El. paštas: info@diamedica.lt