Apie mus

UAB Diamedica priklauso didžiausiai Baltijos šalyse medicininės diagnostikos grupei DIAMEDICA, kurios kompanijos veikia Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Tai kompanija teikianti paslaugas medicinos diagnostikos srityje. 

UAB Diamedica jau daugiau kaip 10 metų yra Jūsų tiltas į naujoves, lanksčius sprendimus ir yra patikimas partneris kokybiškos diagnostikos paieškose. Mes džiaugiamės, kad mūsų klientai gali rinktis pačius inovatyviausius diagnostinius sprendimus!
 

MŪSŲ TIKSLAS

Pasaulinės technologijos vystosi žaibišku greičiu. Šiandien situacija Lietuvoje pasikeitė iš esmės: laboratorijose kalbamės apie molekulinius PGR tyrimus, automatizuotą mikrobiologiją, greičiau ir tiksliau atliekamus bendruosius klinikinius tyrimus. Ir tai nėra tik diskusija apie naujoves. Diamedica tikslas - suteikti ilgalaikę vertę, kurią mūsų siūlomos technologijos atneša ligoninei, laboratorijai ir pacientui. Mūsų siūlomi sprendimai ligoninei ir laboratorijai įkūnija medicinos vertybes – laiką ir tikslumą, o pacientui, neretais atvejais – gyvybę.

VIZIJA

Tapti stipriausia kompanija Lietuvos medicininės diagnostikos rinkoje, klientams siūlančia racionalius ir novatoriškus sprendimus lanksčiausiais būdais „čia ir dabar“.
 

VERTYBĖS

- Ilgalaikis bendradarbiavimas;
- Tik patikimos informacijos sklaida;
- Naujausių technologijų naudojimas ir pasiūla;
- Aukščiausia laboratorinių tyrimų kokybė: trumpiausias ištyrimo laikas, paprasta dirbti, prieinama kaina;
- Racionalūs, inovatyvūs ir patikimi sprendimai IT, medicinos diagnostikos, vadybos bei logistikos srityse;
- Kokybiškas darbas;
- Šiuolaikiškumas.


PASLAUGOS

Vadyba 
Kvalifikuoti ir patirtį turintys produktų ir pardavimo vadybininkai suteikia išsamią informaciją, apmoko klientų įstaigos personalą bei pasiūlo palankias kainas. Vertiname kiekvieną savo klientą, todėl stengiamės išlaikyti ilgalaikį abipusį ryšį prisitaikydami prie individualių kliento poreikių. 

Logistika 
Įdiegta protokoluojama temperatūrinio režimo kontrolės sistema. Tiksliai laikomasi prekių pristatymo grafiko. Lankstus požiūris i kliento poreikius. Energinga ir atsakinga komanda užtikrina saugų ir greitą prekių pristatymą iki Jūsų durų.

Inžinieriai
Aukštą kvalifikaciją turintis personalas yra visada pasiekiamas. Neleisime, kad Jūsų įstaigos darbas sustotų dėl įrangos gedimo. Prireikus, konsultuojame telefonu. Mūsų žaibiška reakcija užtikrins Jūsų sklandų darbą. Aptarnavimas ir priežiūra gali būti atliekama tiek kliento darbo vietoje, tiek ir Diamedica patalpose. Laboratorinės įrangos instaliavimas, konfigūracija, aptarnavimas – mūsų specialistai aptarnauja daugelio tipų ir gamintojų laboratorinę įrangą. 

Administracija
Operatyvus kliento nukreipimas pas reikiamą asmenį bei pateikiama pirminė informacija apie produktus. Greitas problemų sprendimas. Visada gera nuotaika, šypsena ir malonus aptarnavimas! 


Diamedica kolektyvas didžiuojasi, kad bendradarbiavimas su mūsų vadybininkais, servisu, sandėliu bei administracija vertinamas tik taip – „su Diamedica – rūpesčių visada mažiau“.