GeneXpert


Visa molekulinės biologijos laboratorija vienoje kasetėje! GeneXpert® sistema - nuo įtarimo iki diagnozės. Patikimas rezultatas tik per 1-2  val.


GeneXpert® sistema atlieka šias funkcijas:

  • Tiriamosios medžiagos nukleino rūgščių išskyrimą.
  • Amplifikaciją.
  • Taikinio nukleotidų sekos nustatymą, naudojant tikro laiko PGR.

GeneXpert® System
GeneXpert sistema yra uždara, autonominė, pilnai integruota ir automatizuota platforma, ir yra puikus molekulinės diagnostikos pažangumo pavyzdys. Tikslūs rezultatai pateikiami per trumpą laiką. Minimali užterštumo galimybės rizika. GeneXpert System yra vienintelė sistema, kuri turi mėginio paruošimo funkciją bei tikro laiko PGR (polimerazės grandininės reakcijos) amplifikacijos ir aptikimo funkcijas pilnai integruotai ir automatizuotai nukleininių rūgščių analizei. Sistema yra skirta koncentrato išgryninimui, taikinio pilnam tikslinių nukleininių rūgščių sekų aptikimui ir identifikavimui, Atsakymas yra pateikiamas tiesiogiai iš neapdorotų mėginių. Modulinės struktūros GeneXpert sistemoje yra daug įvairių konfigūracijų galimybių, atitinkant platų bet kokios klinikinės aplinkos tyrimų poreikių spektro reikalavimus.

Itin greita diagnostika
Kalbant apie greitį, kiti molekulinės diagnostikos analizatoriai negali konkuruoti GeneXpert sistema. GeneXpert sistema daugelio tyrimų rezultatus pateikia per valandą, į šį laiką įskaitant ir mėginio paruošimą! Mūsų sistema rezultatus pateikia netgi greičiau nei dauguma alternatyvių technologijų, tokių kaip EIA ar imunofermentiniai tyrimai.
Turint GeneXpert technologiją laboratorijoje, nebereikia apsikrauti papildoma įranga ar atlikti plataus spektro apmokymus laboratorijos personalui, kad galėtų dirbti su molekuliniais tyrimais. Nesvarbu, kurią GeneXpert sistemą pasirinksite, Cepheid technologijos suteiks galimybę turėti Jūsų poreikius atitinkančius molekulinius tyrimus, atliekamus labai paprastai ir beprecedenčiu greičiu.   
Mūsų patentuotos kasetės taipogi užtikrina neprilygstamą tikslumą atliekant visą platų tyrimų meniu spektrą ir faktiškai gali būti pritaikomos visiems mėginių tipams. 

Klinikiniai IVD tyrimai
Šiuo metu Cepheid siūlo IVD tyrimus hospitalinių infekcijų, kritinių infekcinių susirgimų nustatymui, moterų sveikatos patikrai skirtus tyrimus. Besiplečiančiame siūlomų tyrimų meniu yra Xpert® CT/NG, Xpert® SA Nasal Complete, Xpert®vanA, Xpert®C. difficile, Xpert® MRSA/SA SSTI, Xpert® MRSA/SA BC, Xpert® MRSA, Xpert® GBS, Xpert® GBS LB, Xpert® EV, and Xpert® FII & FV.
 
Bet kuris testas
Bet kuriuo laiku
Bet kokį mėginį
Bet kurioje vietoje 

Anglišką aprašymą galite atsisiųsti čia
Kontaktai
Generalinis direktorius
Stasys Križanauskas
Tel.: 86 9993 258
El. pašto adresas: stasys@diamedica.lt