Karjera

UAB Diamedica yra sukaupusi daugiau nei 10 metų patirtį medicinos srityje ir gali pasiūlyti įvairiapusiškas karjeros galimybes medicinos diagnostikos sferoje. Mūsų kompanijoje dirba geriausi savo sričių specialistai ir profesionalai, kurie noriai bei atvirai dalijasi patirtimi su naujai atėjusiais darbuotojais ar praktikantais. Darbo sritys – logistika, inžinerija, vadyba, IT, projektų valdymas, viešieji konkursai bei personalo valdymas. 

Kiekvienoje veikloje darbuotojai siekia tobulumo, vadovaujasi naujovėmis ir priima novatoriškus sprendimus. Kompanija didžiausią dėmesį skiria tobulėjimui bei naujų idėjų pritaikymui - norime užtikrinti didžiausią pridėtinę vertę savo klientams. 

Ką mes siūlome darbuotojams?
UAB Diamedica gali pasiūlyti įvairiapusiškas karjeros galimybes medicinos diagnostikos sferoje. Mūsų kompanijoje dirba savo sričių specialistai ir profesionalai, kurie noriai ir atvirai dalijasi patirtimi su naujai atėjusiais darbuotojais ar praktikantais. Darbo sritys – logistika, inžinerija, vadyba, IT, projektų valdymas, vieši konkursai bei personalo valdymas. 

Ko tikimės iš visų darbuotojų?
- Atkaklumo; 
- Noro mokytis, kadangi manome, jog tapti profesionalais galima tik tada, kuomet nuolatos mokomasi ir tobulėjama.
- Mokėjimo dirbti tiek komandoje, tiek individualiai.

Jei manote, kad puikiai pritaptumėte prie mūsų kolektyvo, nenustygstate vietoje ir turite milijoną idėjų, kurias norite realizuoti būtent medicinos diagnostikos srityje – parašykite mums. Jūsų CV bus patalpintas į mūsų duomenų bazę ir mes susisieksime su jumis, kai atsiras laisva darbo vieta arba bus sukurta nauja darbo vieta būtent jums. Gyvenimo aprašymų laukiame šiuo adresu – infoatdiamedica [dot] lt
 
Bendradarbiaukime ir kartu statykime tvirtą tiltą į geresnę diagnostiką!