Kontaktai

 

Įmonės pavadinimas

UAB Diamedica

 

Adresas

Molėtų pl. 73, LT–14259 Vilnius

 

 

 

 

Telefonas

8 5 2790080

 

Faksas

8 5 2107286

 

Darbo laikas

I-IV 8.00-17.00, V- 8.00-16.00

 

El. paštas

infoatdiamedica [dot] lt

 

Tinklalapis

www.diamedica.lt

 

 

 

 

Įmonės kodas

111768155

 

PVM kodas

LT117681515

   

Bankas

AB Swedbank, 73000

 

A/s

LT577300010071982536

 

 

 

 

Bankas

Nordea Bank Finland Plc Lietuvos skyrius

 

A/s

LT492140030002131892

 

Administracija
Generalinis direktorius
Stasys Križanauskas
Tel.: 8 69993258
El. pašto adresas: stasys@diamedica.lt
Finansų direktorė
Inga Bimbirienė
Tel.: 8 68267722
El. pašto adresas: inga@diamedica.lt
Vyriausioji finansininkė
Regina Cicėnienė
Tel.: 8 65201448
El. pašto adresas: regina@diamedica.lt
Vertėja
Akvilė Gegelevičienė
Tel.: 8 68382677
El. pašto adresas: akvile@diamedica.lt
Viešųjų pirkimų vadovė
Viktorija Tamašauskienė
Tel.: 8 67950237
El. pašto adresas: konkursai@diamedica.lt
Komunikacijos vadybininkas
Marius Salys
Tel.: 8 5 2790080
El. pašto adresas: info@diamedica.lt
Projektų vadovė
Dalia Riaubienė
Tel.: 8 67223711
El. pašto adresas: dalia@diamedica.lt
Vadyba
Remigijus Gegelevičius
Tel.: 8 65013237
El. pašto adresas: remigijus@diamedica.lt
Hematologija, šlapimo tyrimai, gliukozės tyrimai, glikozilinto hemoglobino tyrimai, kraujo surinkimo sistemos
Adomas Urbanavičius
Tel.: 8 68543449
El. pašto adresas: adomas@diamedica.lt
Imunologija. mikrobiologija, imunohistochemija
Kristina Gaidelionienė
Tel.: 8 61446622
El. pašto adresas: kristina@diamedica.lt
Biochemija, elektrolitai, kraujo dujos, imunohematologija (kraujo grupės), greiti testai, imunologija (analizatoriai rutininei imunologijai, analizatoriai specifinei ir nedidelės rutinos imunologijai)
Nerijus Dundulis
Tel.: 8 69954698
El. pašto adresas: nerijus@diamedica.lt
Medicininė įranga, vienkartinės priemonės
Robertas Šlevas
Tel.: 8 68338588
El. pašto adresas: robertas@diamedica.lt
Mokslas, farmacija, maisto pramonė
Asta Križanauskienė
Tel.: 8 68508903
El. pašto adresas: asta@diamedica.lt
Molekulinė biologija
Rūta Gvergždytė
Tel.: 8 61510915
El. pašto adresas: ruta@diamedica.lt
Imunologija
Logistika
Logistikos skyriaus vadovė
Ala Džiovėnienė
Tel.: 8 69875060
El. pašto adresas: uzsakymai@diamedica.lt
Logistikos vadybininkas
Raimundas Rupeika
Tel.: 8 67950104
El. pašto adresas: orders@diamedica.lt
Logistikos vadybininkas
Vitalijus Jurgo
Tel.: 8 61677875
El. pašto adresas: orders@diamedica.lt
Servisas
Inžinierius
Virginijus Motuzas
Tel.: 8 65512281
El. pašto adresas: service@diamedica.lt
Inžinierius
Livijus Mintaučkis
Tel.: 8 65028183
El. pašto adresas: livijus@diamedica.lt
Inžinierius
Vitalijus Dzvilis
Tel.: 8 67521533
El. pašto adresas: vitalijus.dzvilis@diamedica.lt
IT projektų vadovas
Dainius Zemlevičius
Tel.: 8 68796783
El. pašto adresas: dainius@diamedica.lt