Kontaktai

 

Įmonės pavadinimas

UAB Diamedica

 

Adresas

Molėtų pl. 73, LT–14259 Vilnius

 

 

 

 

Telefonas

85 2790 080

 

Faksas

85 2107 286

 

Darbo laikas

I-IV 8.00-17.00, V- 8.00-16.00

 

El. paštas

infoatdiamedica [dot] lt

 

Tinklalapis

www.diamedica.lt

 

 

 

 

Įmonės kodas

111768155

 

PVM kodas

LT117681515

   

Bankas

AB Swedbank, 73000

 

A/s

LT577300010071982536

 

 

 

 

Bankas

Luminor Bank AB

 

A/s

LT492140030002131892

 

Administracija
Generalinis direktorius
Stasys Križanauskas
Tel.: 86 9993 258
El. pašto adresas: stasys@diamedica.lt
Finansų direktorė
Inga Bimbirienė
Tel.: 86 8267 722
El. pašto adresas: inga@diamedica.lt
Vyriausioji finansininkė
Regina Cicėnienė
Tel.: 86 5201 448
El. pašto adresas: regina@diamedica.lt
Vertėja
Akvilė Gegelevičienė
Tel.: 86 8382 677
El. pašto adresas: akvile@diamedica.lt
Administratorė - apskaitininkė
Regina Zemlevičienė
Tel.: 85 2790 080
El. pašto adresas: regina.zemleviciene@diamedica.lt
Viešųjų pirkimų specialistė
Lina Baležentytė
Tel.: 86 7950 237
El. pašto adresas: konkursai@diamedica.lt
Komunikacijos vadybininkas
Marius Salys
Tel.: 86 6369 035
El. pašto adresas: marius@diamedica.lt
Projektų vadovė
Dalia Riaubienė
Tel.: 86 7223 711
El. pašto adresas: dalia@diamedica.lt
Vadyba
Remigijus Gegelevičius
Tel.: 86 5013 237
El. pašto adresas: remigijus@diamedica.lt
Hematologija, šlapimo tyrimai, gliukozės tyrimai, glikozilinto hemoglobino tyrimai, kraujo surinkimo sistemos
Adomas Urbanavičius
Tel.: 86 8543 449
El. pašto adresas: adomas@diamedica.lt
Imunologija. mikrobiologija, imunohistochemija
Kristina Gaidelionienė
Tel.: 86 1446 622
El. pašto adresas: kristina@diamedica.lt
Biochemija, elektrolitai, kraujo dujos, imunohematologija (kraujo grupės), greiti testai, imunologija (analizatoriai rutininei imunologijai, analizatoriai specifinei ir nedidelės rutinos imunologijai)
Nerijus Dundulis
Tel.: 86 9954 698
El. pašto adresas: nerijus@diamedica.lt
Medicininė įranga, vienkartinės priemonės
Robertas Šlevas
Tel.: 86 8338 588
El. pašto adresas: robertas@diamedica.lt
Mokslas, farmacija, maisto pramonė
Asta Križanauskienė
Tel.: 86 8508 903
El. pašto adresas: asta@diamedica.lt
Molekulinė biologija
Logistika
Logistikos skyriaus vadovė
Ala Džiovėnienė
Tel.: 86 9875 060
El. pašto adresas: uzsakymai@diamedica.lt
Logistikos vadybininkas
Raimundas Rupeika
Tel.: 86 7950 104
El. pašto adresas: orders@diamedica.lt
Servisas
Inžinierius
Virginijus Motuzas
Tel.: 86 5512 281
El. pašto adresas: service@diamedica.lt
Inžinierius
Livijus Mintaučkis
Tel.: 86 5028 183
El. pašto adresas: livijus@diamedica.lt
Inžinierius
Vitalijus Dzvilis
Tel.: 86 7521 533
El. pašto adresas: vitalijus.dzvilis@diamedica.lt