Titulinis>Naujienos>​Naujausi tyrimai meta iššūkį nevaisingumui

​Naujausi tyrimai meta iššūkį nevaisingumui

2016-10-04
Antimiulerinio (AMH) hormono tyrimasVis bandote pagausinti savo šeimą, tačiau nesulaukiate džiugių žinių? Nenustebkite. Nevaisingumas – tai itin opi problema, su kuria susiduria apie šeštadalis porų visame pasaulyje. Su nevaisingumu galite susidurti net tada, kai gyvenate normalų lytinį gyvenimą ir nenaudojate kontraceptinių priemonių, taip pat ir jau anksčiau patyrus nėštumą.

Moters vaisingumas – sudėtingas procesas, kurį reguliuoja lytinių liaukų ašies hormonai. Patvirtinta, kad AMH kiekio matavimas yra naudingas įvairiose srityse tiriant moteris. Jis parodo natūralų kiaušidžių rezervo sumažėjimą ir su tuo susijusį sumažėjusio vaisingumo pavojų, todėl yra rekomenduojamas kaip pagalbinė priemonė moterims, norinčioms susilaukti vaikų.

AMH kiekio matavimas praverčia ir atliekant medicininį pagalbinį apvaisinimą, taip pat gali būti atliekamas stebint jaunų merginų ir moterų, kurioms, pavyzdžiui, buvo taikomas gonadotoksinis vėžio gydymas, kiaušidžių rezervą. AMH lygis leidžia tiksliau nustatyti ovuliacijos problemas patiriančių moterų kiaušidžių disfunkcijos tipą.

AMH tyrimas yra greitas ir paprastai atliekamas bei tikslus, todėl sumažina tyrimo metu patiriamą stresą ir sutrumpiną laikotarpį iki terapijos pradžios.

AMH tyrimo ypatybės:

• Stabilus menstruacijų ciklo metu
• Jautrus patvirtinimų pakitimams mėginiuose
• Tikslesnis nei antralinis folikulų skaičiavimas (AFS)
• Kertinis tyrimas atliekant diagnostinį patikrinimą.

Klinikinis pritaikymas:

• Nevaisingumo terapijos personalizavimas
• Kiaušidžių disfunkcijos nustatymas
• Kiaušidžių pažeidimų stebėjimas

Tyrimo principas pagrįstas vieno etapo imunofermentiniu „sumuštinio“ metodu, naudojant galutinį fluorescencijos aptikimą (ELFA). Automatizuoto tyrimo pabaigoje rezultatai yra apskaičiuojami atsižvelgiant į atmintyje laikomą kalibravimo kreivę ir išspausdinami.

*Gali būti naudojamas su šiais VIDAS prietaisais – VIDAS, mini VIDAS ir VIDAS 3!

Daugiau informacijos rasite šioje prezentacijoje bei susisiekę su Diamedica produktų ir pardavimo vadybininke Kristina Gaidelioniene.