OncoDNA


OncoDNA – belgų kompanija, kuri specializuojasi vėžio diagnostikoje. Ši kompanija turi ilgametę patirtį DNR sekoskaitos ir molekulinės patologijos srityse, bendradarbiauja su žymiausiais patologijos bei genetikos institutais ir didžiausiomis vėžio diagnostikos laboratorijomis šalyje. OncoDNA teikia tik pažangiausias personalizuoto vėžio gydymo paslaugas. 

OncoDEEP tyrimo metu yra naudojami FFPE blokai ir stikleliai. Jis atliekamas naudojant naujos kartos sekoskaitą kartu su imunohistochemijos (IHC) ir biožymenų analizėmis, sukurtomis konkretiems vėžio tipams nustatyti. 

Tyrimas OncoDEEP analizuoja auglį ir suformuoja jo „molekulinį pasą“. Iš paskutinės ligonio auglio biopsijos, galimai kartu su kraujo mėginiu, priklausomai nuo užsakytos OncoDEEP analizės, pateikiama unikali skirtingų genų ir baltymų analizės kombinacija, sugeneruojama itin informatyvi biologinė ataskaita. Remdamiesi ataskaitos rezultatais, OncoDNA ekspertai rekomenduoja efektyviausią gydymo metodą.  

OncoTRACE - personalizuotas tyrimas, gautas iš paprasto kraujo mėginio -  OncoDEEP tęsinys. Suaugusiems pacientams, naudojant naujos kartos sekoskaitos paremtą personalizuotą panelį, iš kraujo mėginio diagnozuojama III arba IV metastazinio auglio stadija.

OncoTRACE rezultatai padeda stebėti auglio vystymąsi ir padidinti gydymo veiksmingumą. Onkologas, turėdamas tokią informaciją, gali užbėgti už akių ligos atsinaujinimui.  

OncoSHAREOncoDNA platforma, kurioje galima:
  • Užsakyti tyrimus ir stebėti jų būseną.
  • Vizualizuoti OncoDEEP ir OncoTRACE rezultatus naudotojui draugiškoje bei dinamiškoje ataskaitoje.
  • Papildyti ataskaitas tiesiogiai prisijungus prie duomenų bazių (clinicaltrials.gov ir PubMed).
  • Susisiekti su kolegomis ir dalintis ataskaitomis.
  • Užduoti ekspertams klausimus.
 
Šioje platformoje kuriamas ryšys tarp pacientų, onkologų ir OncoDNA. Programa yra specialiai sukurta duomenų centralizavimui ir jų konfidencialumo užtikrinimui. Onkologas gali matyti visus ligonio OncoDEEP bei OncoTRACE analizių rezultatus ir išvadas aptarti su kolegomis bei kitais ekspertais. Bendruomenės forume galite dalintis savo patirtimi, užduoti klausimus ir išklausyti kitų pacientų istorijas. 

Daugiau informacijos galite rasti kompanijos oficialiame tinklalapyje arba susisiekę su UAB Diamedica vadybininke. 
Kontaktai
Asta Križanauskienė
Tel.: 86 8508 903
El. pašto adresas: asta@diamedica.lt
Molekulinė biologija